| Plaats van herkomst: | CN/DE |
|---|---|
| Merknaam: | Endress+Hauser |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | CLS15-A1A1A |
| Document: | CLS15D CLS15.pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
| Prijs: | bespreekbaar |
| Verpakking Details: | originele verpakking |
| Levertijd: | 8-12 weken |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 stuks per maand |
| Het meten van principe: | Geleidend | Temperatuursensor: | PT100 |
|---|---|---|---|
| Bescherming tegen binnendringing: | IP67 | Netto gewicht: | 0,160 kilogram |
| Meetbereik: | k=0,01: 0-20 µS/cm, k=0,1: 0-200 µS/cm | Procestemperatuur: | maximaal 130°C (150°C / 30 min.) |
| Maatstaf van meting | Leidende |
|---|---|
| Toepassing | Water, elektriciteitscentrales, proces |
| Kenmerkend | elektrode geleidingscellen voor zuiver en ultrazuiver water |
| Meetbereik | k=0,01: 0-20 μS/cm k=0,1: 0-200 μS/cm |
| Maatstaf van meting | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Ontwerp | met een vermogen van meer dan 10 W |
| Materiaal | Elektrode: 1.4435 Elektrodeas: PES |
| Afmeting | Elektrode doorsnede: 16 mm (0,62 inch) Elektrode lengte: ongeveer 55 mm |
| Procestemperatuur | max. 130°C (150°C / 30 min.) (max. 266°F (302°F/30 min.) |
| Procesdruk | max. 12 bar bij 20°C (174 psi bij 68°F) |
| Temperatuursensor | Pt100 |
| Ex-certificering | ATEX |
| Verbinding | Procesverbinding: 1/2" NPT, 3/4" NPT, 1 1/2" klem Kabel: 4-pool SXP-aansluiting of vaste kabel |
| Ingangsbescherming | IP67 |
| Certificaten, verklaringen en goedkeuringen | Kalibratiecertificering van de celconstante |