| Miejsce pochodzenia: | CN/DE |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Endress+Hauser |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | CLS15-A1A1A |
| Dokument: | CLS15D CLS15.pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Oryginalne opakowanie |
| Czas dostawy: | 8-12 tygodni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 sztuk miesięcznie |
| Zasada pomiaru: | Przewodzący | Czujnik temperatury: | PT100 |
|---|---|---|---|
| Ochrona przed wnikaniem: | IP67 | Waga netto: | 0,160 kilograma |
| Zakres pomiarowy: | k=0,01: 0-20 µS/cm, k=0,1: 0-200 µS/cm | Temperatura procesu: | maks. 130°C (150°C / 30 min.) |
| Zasada pomiaru | Przewodzący |
|---|---|
| Zastosowanie | Woda, elektrownia, procesy |
| Charakterystyka | Komórka przewodząca dwukrotnikowa dla wody czystej i ultraczystej |
| Zakres pomiarowy | k=0,01: 0-20 μS/cm k=0,1: 0-200 μS/cm |
| Zasada pomiaru | Komórki przewodzące o przewodzie przewodzącym z polerowanymi elektrodami ze stali nierdzewnej |
| Projekt | czujnik przewodności elektrodowego z dwoma elektrodami z elektrodami układanymi koaksjalnie, elektropolitykowany |
| Materiał | Elektrody: 1.4435 Włókno elektrody: |
| Wymiar | Średnica elektrody: 16 mm (0,62 cala) Długość elektrody: ok. 55 mm |
| Temperatura procesu | maks. 130°C (150°C / 30 min.) (maksymalnie 266°F (302°F/30 min.) |
| Ciśnienie procesu | maks. 12 barów w temperaturze 20°C (174 psi w temperaturze 68°F) |
| Czujnik temperatury | Pt100 |
| Certyfikacja ex | ATEX |
| Połączenie | Połączenie procesowe: 1/2" NPT, 3/4" NPT, 1 1/2" Klamy Kabel: 4-polarny złącze SXP lub kabel stacyjny |
| Ochrona przed wejściem | IP67 |
| Świadectwa, deklaracje i zatwierdzenia | Certyfikacja kalibracji stałej ogniwa |