| Menşe yeri: | CN/DE |
|---|---|
| Marka adı: | Endress+Hauser |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | CLS15-A1A1A |
| Belge: | CLS15D CLS15.pdf |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | orijinal ambalaj |
| Teslim süresi: | 8-12 Hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 100 adet |
| Ölçüm İlkesi: | İletken | Sıcaklık Sensörü: | PT100 |
|---|---|---|---|
| Giriş Koruması: | IP67 | Net ağırlığı: | 0.160 Kilogram |
| Ölçüm aralığı: | k=0,01: 0-20 µS/cm, k=0,1: 0-200 µS/cm | Proses sıcaklığı: | maks. 130°C (150°C / 30 dk.) |
| Ölçme prensibi | İletici |
|---|---|
| Uygulama | Su, enerji santrali, süreç |
| Karakteristik | Saf ve ultra saf su için 2 elektrotlu iletkenlik hücresi |
| Ölçme aralığı | k=0,01: 0-20 μS/cm k=0,1: 0-200 μS/cm |
| Ölçme prensibi | Polişlenmiş paslanmaz çelik elektrotları olan iletkenlik hücresi |
| Tasarım | Koaksiyel olarak düzenlenmiş elektrotlar ile 2 elektrot iletkenlik sensörü, elektropolize edilmiş |
| Malzeme | Elektrot: 1.4435 Elektrot çubuğu: PES |
| Boyut | Elektrot çapı: 16 mm (0.62 inç) Elektrot uzunluğu: yaklaşık 55 mm (2.14 inç) |
| Süreç sıcaklığı | En fazla 130°C (150°C / 30 dakika) (max. 266°F (302°F/30 min.) |
| Süreç basıncı | 20°C'de en fazla 12 bar (174 psi 68°F'de) |
| Sıcaklık sensörü | Pt100 |
| Ex belgelendirme | ATEX |
| Bağlantı | Süreç bağlantısı: 1/2 "NPT, 3/4" NPT, 1 1/2 "Klem Kablo: 4 kutuplu SXP bağlantısı veya sabit kablo |
| Girme koruması | IP67 |
| Sertifikalar, beyannameler ve onaylar | Hücre sabitinin kalibrasyon sertifikasyonu |